SynCare mezoterapie 

podporuje tvorbu kolagenu a nových buněk, které vypínají kůži a vyrovnávají vrásky

Mezoterapie podporuje tvorbu kolagenu a nových buněk, které vypínají kůži a vyrovnávají jemné, mimické a středně hluboké vrásky. Přispívá také při léčbě akné a ošetření drobných jizev. Ošetření je provedeno speciálním Dermapenem, který svými mikrojehlami vpravuje do pokožky léčebné látky. Každým ošetřením lze dosáhnout omlazení pokožky na obličeji, krku, dekoltu nebo na hřbetu ruky. 

Mezoterapií se zvyšuje cirkulace krve a lymfy, které výrazně podporují schopnost regenerace pokožky.

Novinkou na trhu jsou léčebné roztoky MezoBotexMezoHyal. MezoBotex je gel s oligobotulotoxinem ( Argireline ) a DMAE, který příznivě působí na redukci vrásek. Po aplikaci je pleť pevnější, hydratovaná a napnutá. Složky oligobotulotoxinu nezpůsobují ochabnutí svalstva.

 

MezoHyal je gel nezasíťované 4% kyseliny hyaluronové ve fosfátovém pufru s antioxidanty. Vede k revitalizaci, zvýšení tonusu, hydrataci a turgoru.

 

- Ošetření trvá cca 60-90 minut, záleží na velikosti ošetřovaných ploch.

- Pro dosažení výsledků by měla být 2 - 4x  opakována v rozmezí 4-12 týdnů.

 

Průběh ošetření - odlíčení, čištění pleti, dezinfekce pleti, aplikace léčebné látky Dermapenem, nanesení masky a hydratace.

 

Po výkonu je pleť 3 - 4 hodiny zarudá, po zklidnění je možné nanést make-up. Po aplikaci je nutné vyhnout se slunečnímu záření.

 

Mezoterapie se neprovádí na nemocné kůži, nemanipuluje se s jizvami a mateřskými znaménky, neprovádí se výkony na sliznicích, oční spojivce a rohovce – dle paragrafu 22 zákona 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, v platném znění.

Výkony nesmí bez souhlasu lékaře podstupovat diabetici, nemocní s poruchou krvetvorby či poruchou srážlivosti, těhotné a kojící ženy a onkoligicky nemocné.

 

Ošetření provádí Bc.Michaela Žáková, DiS

tel.: 775 248 380

 

 

 

 

 

Realizace a správa webu: © 2017-2019 Studio QUIN.cz

nahoru